Romantický piknik na zámku
Romantický piknik na zámku

Romantický piknik na zámku jak z pohádky

Zažijte romantický piknik v zámeckém parku, kde se o Vás postará proškolený personál. Vy se pohodlně usadíte na dece, necháte se unášet krásou přírody a vůní letitých stromů a budete si vychutnávat gurmánské speciality, které Vám připravíme. Zjistíte že stravování v přírodě pod širým nebem za zvuků okolní přírody je neopakovatelným zážitkem na který budete dlouho vzpomínat.

Díky profesionální péči se nebudete muset o nic starat a my zajistíme vše potřebné za Vás. Vychutnáte si tak profesionální kuchyni v trávě uprostřed přírody. Na Vámi vybraném místě Vám připravíme pohodlné deky a polštáře a Vy si již budete užívat her, nebo obyčejného povalování v trávě a samozřejmě spoustu dobrého jídla a vína. Nezapomenutelný piknik v nádherném parku je originální dárek třeba k výročí, nebo k narozeninám.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
74%
štěstí
87%
relaxace
84%
pro páry
97%
časově náročné
52%
pro seniory
31%
vzrušení
40%
strach
8%
pro dospělé
97%
pro děti
89%

Romana "Romana" Doušová
pro páry 100%
relaxace 95%
štěstí 100%
zábavnost 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.