Romantické večeře
Romantické večeře

Romantická večeře je ideálním dárkem pro milující osobu

Posledním jídlem dne by měla být jednoznačně večeře. Měla by být konzumována v podvečerních hodinách, nikoliv však těsně před spaním. Večeře by měla být jen jednochodová a o mnoho lehčí než samotný oběd.

Zvláštní obdobou typické večeře je romantická večeře. Romantická večeře se vyznačuje tím, že je určena pouze pro zamilované páry bez omezení věku s příjemnou atmosférou. Aby romantická večeře měla tu správnou atmosféru, bývá prostředí vyzdobeno různými svíčkami. Někdy se také používají vonné svíčky. Atmosféru, která je vytvořena svíčkami, podtrhne a zvýrazní romantická a příjemná hudba. Hudba by měla být pohodová a neměla by být příliš hlasitá. Celá večeře bývá doplněna vhodnými alkoholickými nápoji, pro uvolnění partnerů. Při této večeři se většinou podávají kvalitnější vína nebo sekty.

Ve většině případů bývá romantická večeře jako dárek pro protějšek.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
71%
vzrušení
69%
nespoutanost
65%
radost
100%
relaxace
96%
pro páry
100%
časově náročné
52%
zkušenosti
32%
štěstí
84%
zábavnost
71%
pro děti
21%

Kateřina Michnová
vzrušení 88%
nespoutanost 89%
radost 100%
relaxace 100%
pro páry 100%
nadšení 96%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.